" />
Strona główna1 » Wymiana i zwroty
Nowości
  • Dykretna przesyłka
  • PayU

Wymiana i zwroty

ZWROTY I WYMIANA

Zależy nam, abyś był zadowolony ze swojego zamówienia. Gwarantujemy zwrot należności za każdą rzecz, która nie spełnia Twoich oczekiwań.

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki masz prawo odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. 

W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą. Sklep zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy, zwykły sposób oferowany przez sklep) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym sklep został poinformowany o prawie odstąpienia od umowy przez Kupującego. Zwrot pieniędzy będzie realizowany na konto, z którego otrzymaliśmy wpłatę lub na wskazany przez Kupującego rachunek bankowy. 

Aby zrezygnować z zakupu, poinformuj nas o swojej decyzji, wypełniając Formularz zwrotu towaru (dołączony do przesyłki). W przypadku chęci skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt. Nie zapomnij dołączyć wypełnionego formularza zwrotu otrzymanego razem z przesyłką. Prosimy nie wysyłać paczek na nasz koszt. Koszt wysyłki do sklepu pokrywa Klient. Przesyłki nadane na koszt sklepu, za pobraniem nie będą odbierane przez sprzedającego. Jeśli chciałbyś nadać paczkę paczkomatem lub Paczkaą w Ruchu to proszę skontaktuj się z nami ustalimy szczegóły: sklep@bieliznamarzen.pl.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
1. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze wzgledów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu (np. wibrator...)
2. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu (np. otwarcie zafoliowanego filmu DVD).

ZWROT PRODUKTÓW 

Wszystkie produkty zakupione na stronie bieliznamarzen.pl muszą być odesłane na adres:

mojom Maciej Markowski 
95-100 Zgierz
ul. Lipowa 25PRODUKTY WADLIWE

Jeśli otrzymany produkt jest wadliwy, prosimy, skontaktuj się z biurem obsługi klienta, podaj numer zamówienia, Imię i Nazwisko oraz adres, informacje o produkcie oraz przyczyny, dla których chcesz dokonać zwrotu, oraz czy oczekujesz zwrotu ceny czy wymiany. Doradzimy, w jaki sposób przeprowadzić zwrot lub wymianę.

Prosimy o kontakt na adres: sklep@bieliznamarzen.pl

OTRZYMAŁEM BŁĘDNY PRODUKT

Jeśli otrzymałeś produkt inny niż zamówiony, prosimy, skontaktuj się z biurem obsługi klienta, podaj numer zamówienia, Imię i Nazwisko oraz adres, informacje o produkcie oraz przyczyny, dla których chcesz dokonać zwrotu, oraz czy oczekujesz zwrotu ceny czy wymiany. Doradzimy, w jaki sposób przeprowadzić zwrot lub wymianę.

Prosimy o kontakt na adres: sklep@bieliznamarzen.pl

WSZELKIE PYTANIA KIERUJ NA ADRES:

sklep@bieliznamarzen.pl

WYMIANA PRODUKTÓW 

Prosimy o kontakt na adres: sklep@bieliznamarzen.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia, jesteś zainteresowany produktem, którego nie mamy aktualnie w ofercie lub chcesz nam przekazać uwagi dotyczące naszej strony, prosimy o kontakt mailem lub telefonicznie w godzinach 9-17 w dni robocze.
E-mail: sklep@bieliznamarzen.pl
Tel. : +48.607686607
Przejdź do strony głównej